Realitná kancelária MAGNUM Real - kontaktné údaje

MAGNUM Real
Svätoplukova 28 - GAUDÍ
Bratislava
82108

Telefón: 0911 36 00 35
Mobil:
E-mail: info@magnumreal.sk
Web: www.magnumreal.sk

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Po vyplnení formuláru prosím napíšte výsledok jednoduchého matematického príkladu do kolonky vedľa tlačítka "Odoslať" a následne ho pre odoslanie stlačte.
polia označené * sú povinné

NÁŠ TEAM

B.S.B.A. Matej Kucharič

B.S.B.A. Matej Kucharič

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0910 360 035
E-mail: matej@magnumreal.sk

všetky ponuky makléra
B.S.B.A. Tatiana Kucharičová

B.S.B.A. Tatiana Kucharičová

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0903 959 111
E-mail: tatiana@magnumreal.sk

všetky ponuky makléra
Martina Tkáčiková

Martina Tkáčiková

hovorím po slovenskymluvim česky

Telefón: 0948 375 551
E-mail: tkacikova@magnumreal.sk

všetky ponuky makléra
Oľga Miháleková

Oľga Miháleková

hovorím po slovenskymluvim česky

Telefón: 0905 233 621
E-mail: olga@magnumreal.sk

všetky ponuky makléra
Daniela Tisovská

Daniela Tisovská

hovorím po slovenskymluvim česky

Telefón: 0948 110 154
E-mail: daniela@magnumreal.sk

všetky ponuky makléra
Mgr. Petra Groschová

Mgr. Petra Groschová

hovorím po slovenskyI speak englishIch spreche deutsch

Telefón: 0917 053 386
E-mail: petra@magnumreal.sk

všetky ponuky makléra
Mgr. Alexander Zachariáš

Mgr. Alexander Zachariáš

hovorím po slovensky

Telefón: 0903 764 944
E-mail: alexander@magnumreal.sk

všetky ponuky makléra
Rebeka Klimanová

Rebeka Klimanová

hovorím po slovenskyЯ говорить русский

Telefón: 0911 187 520
E-mail: rebeka@magnumreal.sk

všetky ponuky makléra
Barbora Durošková

Barbora Durošková

I speak englishIch spreche deutsch

Telefón: 0948 867 863
E-mail: barbora@magnumreal.sk

všetky ponuky makléra
Kristián Krupa

Kristián Krupa

I speak english

Telefón: 0948 329 802
E-mail: kristian@magnumreal.sk

všetky ponuky makléra
Home  staging

Home staging

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0911 811 818
E-mail: info@pripravsvojbyt.sk

všetky ponuky makléra
Magnum  Real

Magnum Real

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0911 360 035
E-mail: info@magnumreal.sk

všetky ponuky makléra

"Predaj nehnuteľností berieme osobne"