Referencie

Realitná kancelária MAGNUM Real, konkrétne p. Matej Kucharič nám veľmi pomohol pri predaji našej nehnuteľnosti, čo nám ušetrilo čas a kopu komplikácií, ktoré bežne pri predaji nehnuteľností vyvstávajú. Pán Kucharič správne nastavil hodnotu nehnuteľnosti odzrkadľujúc naše predstavy, ale aj reálnu situáciu na trhu v danej lokalite a hladko nás previedol celým procesom bez stresov.

V budúcnosti sa určite obrátime opäť na túto realitku, ktorá robí svoju prácu s vášňou.


Rastislav K.


 


Bol som príjemne prekvapený profesionalitou a osobným prístupom pani Tkáčikovej, vrele odporúčam. Prajem veľa spokojných klientov.


Miroslav M.


 


Pani Kucharičová je výborná realitná maklérka a osoba, ktorá je vďaka profesionálnemu prístupu, flexibilite a ochote prispôsobiť sa požiadavkám zákazníkov vždy úspešná! Po dlhoročných skúsenostiach ju každému, kto chce rýchlo a jednoducho prenajať alebo predať nehnuteľnosť vrelo odporúčam :)


Ing. Naďa B.


  


Pani Miháleková,
Bol som veľmi spokojný s Vaším veľmi profesionálnym prístupom počas prípravy a realizácie predaja bytu v Podnunajských Biskupiciach. Odporúčal by som Vaše služby svojím známym.
Prajem pekný deň.
S pozdravom,


Martin H.


 


Dobrý deň,
rada by som poskytla svoj názor a podelila sa o skúsenosť s Vašou realitnou kanceláriou, konkrétne s pani Martinou Tkáčikovou.
Veľká spokojnosť a radosť mať pri sebe takého človeka ako je p. Martina a to nielen pri predaji mojej nehnuteľnosti, ale taktiež pri kúpe inej nehnuteľnosti, ktorá sa realizovala cez inú, bohužiaľ nie veľmi serióznu realitnú kanceláriu. 
Stála pri mne a riešila aj záležitosti, ktoré boli vysoko nad rámec jej záväzkov voči mne, za čo jej chcem veľmi pekne poďakovať.
Je to pracovitá a bystrá dáma, ktorá je veľmi dobrá vo svojej práci, a je značné, že ju robí s radosťou. 
Kedykoľvek v budúcnosti by som sa opäť s dôverou obrátila práve na ňu.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem za všetko a prajem veľa pracovných aj osobných úspechov.


Eva Š.


 


Chceli by sme touto cestou vyjadriť vďaku a spokojnosť s Vašou kolegyňou Danielou Tisovskou, ktorá nám bola vždy k dispozícii pri predaji rodinného domu v Turni. Počas vybavovania záležitostí okolo predaja bola ústretová a nemala problém komunikovať s nami aj počas večerných hodín.


Ďakujeme


Lívia B., Peter S.


 


So službami pani Tkáčikovej, ako realitnej maklérky RK MAGNUM Real, som bola veľmi spokojná. Snažila sa pomáhať vo všetkom počas celého predaja bytu a nájsť vždy nejaké riešenie resp. kompromis. Bola vždy veľmi milá, trpezlivá a profesionálna. Takto si predstavujem realitného makléra, ktorého práca zároveň teší, aj keď to nie je vždy jednoduché.


Ing. Alžbeta K.


 


Dobrý deň,
dostala som od známej pri predaji bytu tip na pani Tkáčikovú z MAGNUM Real a bezpochyby to bola správna voľba. Musím vyzdvihnúť jej profesionálny a zároveň ľudský prístup. Je veľmi skúsená, ochotná a flexibilná pri riešení všetkého, čo s prevodom nehnuteľností súvisí. Aj touto formou by som jej ešte raz chcela poďakovať. Určite jej služby môžem odporúčať, ja sama ich plánujem v budúcnosti opäť využiť.


Ivana S.


 


V dnešnej dobe je pre bežného človeka veľmi náročné dobre predať alebo kúpiť nehnuteľnosť a pritom sa nepopáliť. Je veľa nástrah, ktoré klientom sťažujú situáciu a preto je veľmi dôležité nájsť si realitnú kanceláriu, ktorej plne dôverujete. Nehnuteľnosť predsa nekupujete každý deň! Vzhľadom na naše viacnásobné skúsenosti s veľmi profesionálnym prístupom a širokým spektrom ponúkaných služieb odporúčame práve MAGNUM Real. Čo sľúbia, to splnia! Najviac si v podnikaní cením otvorenú komunikáciu a tá rozhodne patrí medzi silné stránky tejto spoločnosti. Držíme palce do budúcna a prajeme stále viac spokojných klientov.


Miro a Zuzka Š. 


 


Ďakujem za spoluprácu pri prenájme bytu v centre mesta. Oceňujem rýchlosť a veľmi užitočné, odborné rady pri nájdení nájomcu. Bola som spokojná s tým, že som sa vo všetkom mohla spoľahnúť na realitnú maklérku, a teda celý prenájom mi zabral minimum času. Oceňujem aj skúsenosti pri odporučení vhodného typu nájomcu. Určite sa na Vás obrátim aj pri nasledujúcom prenájme.
Ďakujem,


Jarmila R.


 


chcel by som týmto vyjadriť obrovskú spokojnosť s pani Tkáčikovou pri kúpe bytu. Hneď od začiatku celého procesu kúpy bola veľmi milá, ústretová, komunikatívna a hlavne profesionálna! V kontakte som bol v minulosti aj s inými realitnými kanceláriami, ale úprimne môžem povedať, že pri Magnum real som bol najspokojnejší.
Celý priebeh kúpy bol maximálne zorganizovaný a bol som informovaný o každom kroku. Po prevzatí bytu som ani nečakal, že by ma opäť kontaktovala a pýtala sa ma ako sa mi býva a či som spokojný.
Jednoducho, servis so všetkým ako má byť. Určite v budúcnosti využijem služby práve tejto realitnej kancelárie.
Ešte raz ďakujem a prajem všetko dobré!

Ľubomír C.


 


So službami MAGNUM Real som veľmi spokojný. Naozaj zariadili okolo prenájmu bytu úplne všetko, nemusel som sa o nič starať. Profesionálny servis tak pri hľadaní nájomcu, napr. veľmi vkusný HomeStaging, ako aj pri podpise zmluvy a neskorších podporných činnostiach. Určite odporúčam.”


Ing. Peter V.


 


Realitnú kanceláriu  Magnum Real Invest, s.r.o a pána Mateja Kuchariča sme oslovili pri predaji nášho bytu a boli sme nadmieru spokojní. Spoľahlivosť, serióznosť, profesionalita, ochota pomôcť a poradiť, nás len utvrdili v tom, že sme sa rozhodli správne pri výbere realitnej kancelárie pri predaji našej nehnuteľnosti. Realitnú kanceláriu a pána Kuchariča určite odporúčame.


Lenka S. s manželom


 


Patrím k náročnejším ľuďom. Kladiem si ako na seba, tak aj na ľudí, s ktorými spolupracujem, vyššie nároky. Bolo šťastím, že som natrafil na realitnú kanceláriu Magnum Real Invest, s.r.o., kde mi moje nároky do bodky s prehľadom splnili. Pán Kucharič a pán Hrubý do spolupráce vniesli vysokú dávku profesionality zastrešenú vlastným nasadením, častokrát i nad rámec pracovnej doby, či náplne práce, čo je dnes vzácne a vážim si to.


V mene celej rodiny im touto cestou ďakujem za predaj dvoch nehnuteľnosti, pri ktorom boli všetky dotknuté strany (nebolo ich málo) rovnako spokojné. Prajem celému tímu všetko dobré a odporúčam ďalej...


PhDr. Bc. Michal B.


 


Chcem Vám poďakovať za perfektne zvládnutý predaj mojej nehnuteľnosti, 1i byt, Trnávka. Určite si zaslúžite pochvalu a budem Vašu spoločnosť s profesionálnym servisom odporúčať všetkým svojim známym. Ešte raz vďaka. Pozdravujem celý team.


Viktor B.


 


S p. Kucharičom  mám dlhoročné skúsenosti. Sprostredkoval mi predaj bytu a prenájom 3 bytov. Oceňujem jeho profesionalitu, promptnosť, spoľahlivosť a serióznosť. Pri predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľnosti môžem realitnú kanceláriu MAGNUM Real odporučiť.


MBA Tomáš K.


 


S pánom Kucharičom spolupracujem od roku 2008, keď mi pomáhal s prenájmom bytu.Odvtedy som ho oslovila nielen pri kúpe dvoch nehnuteľností a predaji bytu, ale aj ako poradcu pre mojich známych, ktorí potrebovali odborný názor pred kúpou nehnuteľnosti.Má profesionálny prístup a výborný prehľad o aktuálnej situácii na trhu.
Oceňujem jeho odbornosť, pripravenosť, spoluprácu na vysokej komunikačnej úrovni, presnosť pri dohodnutom termíne a zodpovednosť.


Alexandra S.


 


Z pozítívnej skúsenosti s pánom Kucharičom pri pomoci s kúpou nášho domova ako aj pri sprostredkovaní prenájmu môjho bytu, som jeho a kanceláriu MAGNUM real už odporučil viacerým známym. Dostali sme vždy dobrú radu nielen ohľadom ceny, ale aj potenciálu nehnuteľnosti, či právnych predpisov.


Ing. Viktor B.


 


Veľmi profesionálny prístup, flexibilita a ústretovosť, na základe ktorých som p. Kucharičovú doporučila viacerým svojim priateľom a známym.
So službami som bola mimoriadne spokojná, v prípade potreby by som sa bez váhania vrátila k spolupráci.


Ing. Danka D.


 


Spoločnosť MAGNUM Real sa prezentovala vždy maximálne profesionálnym prístupom s prioritou spokojnosti zákazníka na prvom mieste. Oceňujem hlavne ústretovosť a flexibilitu, s ktorou som sa v MAGNUM Real stretol.


Ing. Milan C.


 


Vďaka p. Kucharičovej a MAGNUMu som byt kúpila aj predala. Musím vyzdvihnúť najmä jej osobný prístup a nasadenie v rámci obchodu. Môžem len odporúčať.


Mgr. Ivana T.


 


Pozitívny a rýchly prístup k zákazníkovi. Flexibilná, ochotná vždy pomôcť a poradiť. Určite rád odporučím známym, ktorí by chceli zodpovedného realitného agenta/odborníka pre kúpu/predaj nehnuteľnosti.


Tomáš M.


 


Nebyť pani Kucharičovej, byt by som asi nikdy nepredala. Veľmi profesionálny prístup, perfektná znalosť realitného trhu a rôznych možností, ako potenciálnych kupcov zaujať, výborné vyjednávacie schopnosti , zmysel dotiahnuť veci dokonca, komplexný servis a poradenstvo. So spoluprácou som bola mimoriadne spokojná a môžem len odporučiť.


Mgr. Anna L.


 


Na základe predchádzajúcich skúseností s realitnou kanceláriou MAGNUM Real som sa obrátila na túto realitnú kanceláriu so žiadosťou predať byt po rodičoch. Náročné obdobie, keď prídete o rodičov a neviete, ako postupovať pred a po dedičskom konaní, mi pomohla prekonať svojimi radami p.Kucharičová. Fáza predaja rodičovského bytu spojená s administratívou sa uskutočnila len s mojou nevyhnutnou účasťou, za čo som p.Kucharičovej vďačná. Predaj bytu prebehol profesionálne, potrebné zmluvy pripravené právnym oddelením boli korektné v záujme oboch strán kupujúci-predávajúci. Ďakujem a realitnú kanceláriu MAGNUM Real odporúčam.


Tatiana B.


  


Prístup makléra bol vysoko profesionálny, no zároveň ľudský. Bol mi veľmi nápomocný pri riešení nie jednoduchej situácie pri prevode a následnom predaji bytu. Len vďaka jeho skúsenostiam prebehol predaj rýchlo a bez komplikácií. Realitná kancelária mi bola odporučená známou a môžem povedať, že služby MAGNUM Real ako aj makléra budem odporúčať ďalej.


Ing. Denisa H.


 


Pani Mihálekovú určite odporúčam každému, kto potrebuje profesionála v oblasti realít. Som značne pracovne zaneprázdnený, preto som sa obrátil na troch doporučených maklérov v situácii, keď som potreboval predať byt. Po stretnutí s pani Mihálekovou som sa rozhodol, že predaj bytu zverím len jej, navrhla mi spôsob organizácie predaja bytu, ktorý mi maximálne vyhovoval. Po mesiaci som podpisoval kúpnu zmluvu, všetky procesy s tým spojené zorganizovala bezchybne. Rád som spoznal osobu, ktorá svoju prácu vykonáva zodpovedne a pritom je ľudská, vychádza klientovi maximálne v ústrety.


Milan S.


 


Dobrý deň,
rada by som odporučila Vašim klientom pani Tkáčikovú. Nedávno som vďaka nej kúpila byt. Chválim jej ochotu pomôcť s čímkoľvek, skvelý servis počnúc obhliadkou až po odovzdanie bytu. Neviem si vynachváliť profesionálnu pomoc s hypotékou, katastrom, prehlásením energií a podobne. Keďže je to moja prvá nehnuteľnosť, sama by som s tým mala oveľa viac starosti. A to nehovorím o tom, že ma zakaždým odviezla svojim autom :-). Proste je to profesionálka s veľkým P a navyše veľmi milá, vtipná a otvorená žena! Ešte raz vďaka!


Mgr. Margita S.


 


Na jeseň som predávala môj byt. Na p. Tkáčikovú som dostala odporúčanie od môjho známeho a bola to výborná voľba. Predaj bytu prebehol bez problémov a starostí a čo som ocenila najviac - byt bol predaný naozaj rýchlo. P. Tkáčiková je profesionálna, dostala som od nej všetky informácie, ktoré som potrebovala. Navyše je aj ľudsky veľmi príjemná. 100% spokojnosť so službami a prístupom. Určite odporúčam.


Martina M.


 


Začiatkom roka som predala byt a aj vďaka pani Tkáčikovej celý predaj od obhliadok (kde sa snažila záujemcovi navrhnúť - poradiť kde, čo a ako v izbách a byte upraviť, tak aby bol záujemca spokojný, ak by sa rozhodol pre kúpu) až po odovzdanie bytu, prehlásenie SPP, energií, kataster a všetko čo k tomu patrí. Z mojej strany veľká spokojnosť... V budúcnosti viem na koho sa obrátiť a aj odporučiť.
Ešte raz veľká vďaka.


Andrea K.


 


Táto služba bola veľmi nápomocná pri prenajímaní bytu. Aj vďaka "HomeStaging-u" sa nám podarilo prenajať nehnuteľnosť v priebehu pár dní, čo sa v minulosti ešte nikdy nestalo.


Ing. Milan C.


 


Keď sme sa rozhodli náš starší byt prenajať, bolo potrebné ho zrenovovať. Po prerábke bol uprataný, voňal čistotou a bol pripravený pre nových nájomníkov. Avšak stále mu niečo chýbalo. Vtedy sme dostali ponuku na HomeStaging. Nevedeli sme čo od toho čakať, ale keď som zbadala výsledok som vedela, že to bolo práve "TO" čo chýbalo a to pocit domova.


Ing. Zuzana Š.


 

"Predaj nehnuteľností berieme osobne"